O Nas

 

strona_glowna

Szanowni Państwo !

 

KROPKA S.C. To firma rodzinna, która od wielu lat zajmuje się poligrafią i reklamą. Nasze początki sięgają początku lat dziewięćdziesiątych, ale formalnie istniejemy od 1999r.bud_nowy

Specjalizujemy się w produkcji reklam zewnętrznych i wewnętrznych (plansze, szyldy, kasetony, litery świetlne). Z zakresu poligrafi wykonujemy niemal wszystkie rodzaje druku począwszy od laserowego przez solventowy a skończywszy na offsetowym.

Własna pracownia. Posiadamy własne pracownie (komputerowa, stolarska, ślusarska) co pozwala nam, bez konieczności podzlecania prac, wykonywać najtrudniejsze zlecenia z zakresu produkcji reklam.

Poligrafia. Zapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną-od projektu do jego końcowej realizacji. Wykorzystując własną, cyfrową technologię druku oferujemy Państwu: foldery i broszury, wizytówki, wydruki personalizowane, karnety świąteczne, niskonakładowe periodyki. Posiadamy również drukarnię offsetową dzięki czemu na rynku poligraficznym jesteśmy bardzo konkurencyjni.

Przygotowanie i produkcja materiałów reklamowych. Projektowanie logotypów, papierów firmowych, czcionek i wizytówek, kopert firmowych, dokumentów firmowych, stempli, znakowanie pojazdów, bannery, druk wielkoformatowy, kasetony świetlne. Projekty i składy przygotowujemy samodzielnie co umożliwia Klientom bieżące uczestniczenie w realizacji i ewentualnych korektach od kreacji poprzez przygotowanie po produkt finalny.

Sprzedaż. Nasza firma prowadzi także sprzedaż urządzeń biurowych (bindownice, gilotyny, laminatory itp…). Ponadto w ofercie mamy sprzedaż artykułów biurowych na miejscu w naszym sklepie, bądż też dostarczamy je naszym transportem lub kurierem do klienta.

Upominki reklamowe. Dysponujemy kilkutysięczną ofertą upominków reklamowych na każdą okazję: od zaskakująco tanich drobiazgów po wyszukane ekskluzywne przedmioty. Dzięki wieloletniej partnerskiej współpracy z producentami i importerami upominków wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami oraz bardzo bogatą wzorcownią. Proponujemy m.in. artykuły piśmienne, zegary, galanterie skórzaną, breloki, torby reklamowe, porcelanę (kubki, kufle, szklanki), kalendarze książkowe w różnych oprawach (ekoskóra, skóra naturalna), biurkowe, planszowe. Do wszystkich kalendarzy wykonujemy na życzenie Klienta indywidualne projekty autorskie.


Powered by WordPress. Designed by Woo Themes