Druk laserowy

Druk laserowy zabrze kropkaDruk laserowy to idealne rozwiązanie dla prac nisko i średnio-nakładowych. Przy takich nakładach jest nie do pobicia pod względem ceny, jakości i czasu. Większość zleceń realizujemy w bardzo krótkim czasie. 
A o to kilka zalet druku laserowego:

  • szybki czas realizacji zleceń (bez konieczności naświetlania płyt drukarskich) – inne technologie druku nie pozwalają na tak krótkie terminy wydrukowania zamówionej pracy (nakład w tym samym dniu to dla nas norma!);
  • małe nakłady, niska cena – tylko druk cyfrowy umożliwia realizację małych nakładów (nawet pojedyncze egzemplarze) w niskiej cenie (w innych technologiach zawsze są koszty startowe);
  • personalizacja druków – każda strona czy egzemplarz mogą być inne, np. chcesz wysłać list do 100 osób – wstawiamy dane adresata w treść listu oraz zmieniamy jego zawartość w zależności od różnych parametrów (płeć, wiek, miejsce zamieszkania itp.)
  • możliwość druku – drukujemy na papierach specjalnych powlekanych, matowych, jednostronnie powlekanych supergloss o gramaturach od 80g do 350g, papierach samoprzylepnych, foliach transparentnych do rzutników, foliach poliestrowych, papierowych.
  • możliwość druku odcieniach szarości jak i w kolorze.

Powered by WordPress. Designed by Woo Themes